אבי טויטו -הסרט מתחיל

סן רמו זה כאן ובעברית. השאנסוניסט מלא העוצמה, אבי טויטו  עם “הסרט מתחיל”. שיר קליט משמיעה ראשונה שמתאר בפני המאזינים את רגעי הפרידה מאהבה נכזבת, להשלים עם הפרידה ולהמשיך הלאה בציפייה למשהו טוב יותר שיגיע. לאהבה חדשה.התוכן והמשמעות להעצמה גם ברגעים של משבר החיים.מקבלים גוונים וקרמות הסול והסן רמו נפגשים יחד ב_מסרים של יש עוד הרבה חוויות לחוות בחיים וגם עם מערכת היחסים הגיע אל סופה לאזור אומץ ולצאת לדרך חדשה אם כל הכאב  שיר שכל כולו הוא פעימות הלב אהבה

“הסרט מתחיל” הוא סינגל שלישי של הזמר-יוצר אבי טויטו, השיר נכתב ע”י אכרם עבד, והולחן ע”י אבי טויטו,

 אבי טויטו, 50, נולד, גדל והתחנך ב קריית ים למשפחה מסורתית ומרובת ילדים.אביו ביקש ממנו שישיר בבית הכנסת. בהיותו מופנם וביישן בהתחלה התנגד לכך אך לאט לאט השתכנע והחל לשיר בבית הכנסת את “שיר השירים”. את דרכו המוזיקלית החל בגיל צעיר והיה סולן במספר מקהלות. השראתו המוזיקלית  שאובה מהזמרת עפרה חזה ז”ל, שעבורו הייתה מודל להצלחה ולתקווה. בעברו ניהל את הלהקות הייצוגיות של המתנ”ס המקומי, שהורכבו בעיקר מילדים במצוקה.

בשכונת אג”ש  12′ השבטים’ שבה גדל היו משפחות מרובות ילדים בבתים קטנים וחמים כאחד. שכונה שאינה חשופה לתרבות. במסגרת המועדון השכונתי מחליט אבי טויטו לייצר פסטיבלי שירים שבו ייקחו חלק תושבי השכונה. בהתחלה ההיענות הייתה דלה אך מהר מאד העשייה נחלה הצלחה ואבי טויטו מצא את עצמו מארגן אירועי תרבות ופסטיבלי שירה במועדוני מתנ”ס של אזורי מצוקה, ומקים מקהלות ולהקות שהופיעו בהמשך באירועים גדולים. באחד ממופעי יום העצמאות שבה הופיעה אחת הלהקות שהקים עלה ביחד עם הלהקה וברגע קסום זה הבין שהוא נשאב לעולם הזה כך שמצד אחד הוא מטפח להקת ילדים משכונת מצוקה ומצד שני מתעורר בו הרצון לשיר ולהופיע.

ב 1989 מתחתן ומתמקד בבניית התא המשפחתי ועוזב את העולם המוזיקאלי לתקופה ארוכה עד לשנת 2007 שאז מחליט לחזור ומתחיל לאסוף חומרים. והסנוניות  לפניכם.

הזמן והנסיבות יכולים להשתנות בכל רגע. הכול סובב אנרגיות הסיבה והתוצאה. וכי אין לזלזל באף אחד ! אנחנו אולי נראים חזקים, אך תמיד יש לזכור שהזמן חזק יותר מאיתנו.

בימים אלו סיים  אבי להקליט את אלבום הבכורה בשם “אוהב ואוהב עד עולם” שיראה אור בקרוב.