איב אנד ליר-סאלאם

כולם מדברים על מלחמה, איב אנד ליר מביאים  את השלום בסינגל חדש שירקיד את כ ו ל ם. יאללה בלאגן!

 הפאוור קאפל איב אנד ליר מרעידים את המדינה עם להיט מ ט ו ר ף! אחרי שניערו אותנו ושברו את האינטרנט עם כוכבת בקליפ מטורף אליו לוהק אורן חזן, איב אנד ליר מחזירים את הפוקוס לדיבור שכבר מזמן לא דובר במחוזותינו וחוזרים לעשות איב אנד ליר של המקורות. בסאלאם, החדש של איב אנד ליר,  הצמד מדגים  את אמנות ה”בואו נדבר על שלום אבל ניקח את זה בכיף”. יחד עם זאת, לצד כל הכיף, הכפיים, האותנטיות והשמחה שמפגין הצמד המסר הוא חזק, חד וחלק, מסר של שלום.

ואם זה לא ברור מהטקסט, השניים הפיקו קליפ צבעוני שמאשש את המסר ובו מופיעות כתוביות באנגלית ובערבית.

איב אנד ליר נכנסו לחיינו מהדלת האחורית והגיעו היישר לפרונט אחרי שבנו בשתי ידיים וערימות של כישרון קריירה מרשימה בלי יחסי ציבור או חברת הפקות מאחוריהם ואחרי שחרכו את המדינה עם שורה של להיטים: דודה טובה, מכתוב, תמונת מצב, בשכונה של איב אנד ליר, אימפריה ועוד. האחים צחי ואלירון לבית בוזגלו עושים זאת שוב. עם מעל 140 אלף עוקבים בערוץ הרשמי מדובר באלילים עם ממוצע של 5 הופעות בשבוע. ביום העצמאות האחרון הם דילגו בין לא פחות מ 4 במות.

איב אנד ליר שגדלו באשקלון ועדיין גרים בה התחילו להקליט שירים, להפיק קליפים ולעשות הכל בצורה עצמאית מא’ ועד ת’ כשם אחראים על כל פן ביצירה ומייצרים להיט אחר להיט שהפכו את הליכתם ברחוב לכמעט בלתי אפשרית ללא גילויי אהדה בלתי פוסקים.

עכשיו, אחרי שורה של להיטי ענק סאלאם הוא הלהיט המטורף הבא שירים את כל מי שיישמע.