ג’ולי עידן לוי – החיים בפאן

מילים : ארלט ספדיה

לחן, עיבוד והפקה מוסיקלית : מוטי סימון

לאחר צאת הסינגל “מסדר כנפיים” לזכרה של רונה רמון ומשפחת רמון שזכה להשמעות רבות  במדיה התקשורתית, שוב יוצא לדרך שיתוף פעולה מוזיקלי נוסף בין הפזמונאית ארלט ספדיה והמפיק המוזיקלי מוטי סימון לזמרת ולמוסיקאית מבטן ומלידה  ג’ולי עידן לוי.

לאחר הסינגל “אל תחיה בהיי” שכבש את תחנות הרדיו, האירועים ורחבות הריקודים, מוציאה הזמרת ג’ולי עידן לוי שיר חדש קצבי, מסחרר וסוחף בשם “החיים בפאן” מהאלבום החדש שבדרך. ג’ולי מספרת על החיבור האישי שלה לשיר החדש, שהמסר העיקרי שלו הוא, שכל הבעיות נותרות בצד כשיש אהבה אמיתית.                                      ג’ולי: “התחברתי לשיר בעקבות כל מה שאנחנו נאלצים לעבור בימים אלו: המצב הביטחוני במדינה, כולל המתיחות עם עזה, סוריה ואיראן. למרות הכל, אני עדיין מנסה לקחת את החיים בפרופורציות הנכונות, ולנסות להמשיך לחיות את חיי היום יום”.

באוקטובר האחרון עברה בתה של ג’ולי תאונת אופניים חשמליים, וכתוצאה מכך היא שברה את פניה וגופה. בעקבות התאונה נדבקה בתה בחיידק טורף, עברה שיקום ממושך ולאחרונה אף עברה ניתוח נוסף.                                               ג’ולי: “אני עדיין מנסה לקחת את החיים בפרופורציה ולשמור על קור רוח, למרות הקשיים שנקלעים בדרכינו ובחיינו”.

ג’ולי זמרת ויוצרת מוכשרת עם יכולות ווקאליות מרשימות, חיה ונושמת מוסיקה כבר מילדות. היא כותבת ומלחינה, ולאחר שישה סינגלים היא בדרך לאלבום הבכורה. בילדותה הופיעה עם צעירי ראשון לציון, ובמהלך שירותה הצבאי הופיעה פעמים רבות עם תזמורת המשטרה.

היא שירתה במשמר הגבול – במחזור הלוחמות הראשון, ובמסגרת שירותה הצבאי הייתה עדה למראות קשים של פיגועי התופת בשוק מחנה יהודה בירושלים ובקפה אפרופו בתל אביב.                                                                          לאחר שהורידה 60 ק”ג ממשקלה – הודות לניתוח “שרוול” לפני מספר שנים – התבשרה על כך שאמה אליזבט חולה בסרטן, ומאז שאמה נפטרה מספרת ג’ולי: “במקום להיכנס לדיכאון עמוק, אני פשוט שרה”.

ג’ולי מופיעה על במות גדולות בליווי נגנים בסגנון ישראלי, פופ וים תיכוני, באירועים ובכנסים רבים, מכניסה חתן וכלה לחופתם, ומלמדת ילדים בגילאי בר/בת מצוה לבצע שיר כניסה לאירוע שלהם, בדיוק כפי שסבה המנוח עשה במשך שנים רבות. היא משתתפת במיזמים מוזיקליים ובשיתופי פעולה רבים בין יוצרים לזמרים.