הלו מאמי – איתי לוי, עומרי 69 ו-Hevi Levi (שלומי לוי).

איתי לוי, עומרי “69” סגל  ו Hevi Levi (שלומי לוי) חוברים יחד ומוציאים את הלהיט החדש של הקיץ “הלו מאמי”.
לאחר הלהיט המוצלח האחרון שהוציא הזמר איתי לוי “פרח בשממה”, זהו סינגל נוסף מתוך אלבומו השלישי בדרך להופעת בכורה בקיסריה (16.08). אין וויכוח שאיתי לוי הוא אחד מהאמנים המצליחים והבולטים בישראל. יש לו תו איכות, ייחודיות וקסם אישי ורפרטואר להיטים מלא עוצמה. מעבר לעשייה המוזיקלית הרחבה, הזמר איתי פורץ ללב המיינסטרים הטלוויזיוני והקולנועי כאשר בימים אלו מצטלם לעונה החדשה של “מחוברים” שתעלה בקרוב ב. HOT בנוסף נבחר לבצע את שיר הנושא לסרט הקולנוע המדובר “ג’סטה” שייצא בקרוב למסכים.
עומרי 69 סגל- זמר, מפיק, כותב ומלחין שעובד עם גדולי האמנים בארץ. מחזיק בארסנל עשרות להיטים עם מילוני צפיות ביוטיוב. בתחילת 2012 הוציא סגל את אלבומו הראשון “נלחם בשביל עצמי” שאותו הפיק. השיר ״הלו מאמי״ ממשיך את קו האלבום החדש שלו, שעתיד לצאת בקרוב, עם עוד המון הפתעות ושיתופי פעולה מעניינים.

Hevi Levi (שלומי לוי) מפיק ו- DJ בינלאומי, מייצר מוזיקת מינסטריים עולמית ומדורגת במקומות הגבוהים בעולם. חצי מהצמד Levi & Suiss החתום על להיטים בינלאומיים גדולים בתחום הדאנס וההיפ הופ, השירים שלו נתמכים על ידי מיטב האומנים הבינלאומים כגון, דיויד גואטה, ארמין ואן ביורן, הארדוול ועוד וכיום עובד בצמוד עם מפיקים ואמנים בינלאומיים כגון, סולו לוצ’י, MIA, כריס וויליס, ווקה פלאקה פליים ועוד. לוי עובד בימים אלו על אלבום ישראלי שבו יארח את מיטב האומנים בישראל.

עומרי 69 וHEVI LEVI ממשיכים במסורת הלהיטים שלהם אחרי “אחת כמוך” עם ליאור נרקיס והפעם הם חוברים לאיתי לוי ללהיט הקיץ של 2017 “הלו מאמי”.
השיר נכתב והולחן ע”י עומרי 69, רון ביטון ומאור שטרית ומדבר על דור הבחורות שנמצאות כל היום בפלאפון וברשתות הדיגיטליות בלי רגע של שקט ולא נותנות יחס לבן הזוג.