ליאור נרקיס – חלקת אלוהים

מילים: אופיר כהן

לחן: ליאור נרקיס, אופיר כהן, אלון פרץ

עיבוד והפקה מוזיקלית: אופיר כהן ואלון פרץ

סינגל ראשון מתוך פרויקט מוזיקלי חדש השיר של אופיר

“חלקת אלוהים” הוא סינגל ראשון מתוך פרויקט חדש ‘השיר של אופיר’

המוזיקאי אופיר כהן מהמוכרים והמוערכים בישראל כמי שעומד מאחורי להיטים גדולים של אמנים מוכרים כבר למעלה מעשור.

לאורך השנים כתב להיטי ענק שכבשו את המצעדים לאמנים מהשורה הראשונה בניהם: ליאור נרקיס, עדן בן זקן, אייל גולן, מירי מסיקה, שרית חדד, איתי לוי, חיים משה, דודו אהרון, זהבה בן, מרגול, מושיקו מור, הפרויקט של רביבו ועוד …

שיתוף הפעולה המוזיקלי בין אופיר כהן וליאור נרקיס הביא לפני שנתיים את “רק שלך” שעומד על 9.7 מיליון צפיות ומאות אלפי שימושים בספוטיפיי ואפל מיוזיק. השיר זכה להמון גרסאות כיסוי ברשת והוא ואחד הלהיטים המבוקשים בהופעותיו של ליאור.

כעת הם חוזרים לשתף פעולה ומגישים את  “חלקת אלוהים” הסינגל הראשון שנבחר לצאת מתוך הפרויקט “השיר של אופיר”, שנכתב ע”י אופיר כהן שגם הלחין יחד עם ליאור נרקיס ואלון פרץ.

התוצאה: בלדה מרסקת שחודרת ישר ללב, ומביאה את ליאור נרקיס במיטבו עם ביצוע קולי נדיר, אותנטי, אמין ומרהיב לצד הפקה שמרגישה בינלאומית שמביאה פה שיר שהוא חד פעמי בקריירה !

את השיר מלווה קליפ בבימויו של חיים צ’ינוביץ בו מככבת משפחתו של ליאור בשלמותה, אשתו ספיר ושלושתם ילדיו: דיוויד, אליה ותהל ברגעים אינטימיים מחיי היום יום.

הפרויקט “השיר של אופיר” נולד בתקופה של התכנסות ופרץ יצירה, בתקופה בה אירועי התרבות גוועים ללא אופק ואנחנו מבלים את רוב זממנו בבית בחיק המשפחה. אופיר גילה את מה שידע תמיד, את חלקת האלוהים שלו בבית.

על שיתוף הפעולה והבחירה בליאור נרקיס לבצע את השיר הראשון בפרויקט מספר אופיר: “ליאור הוא זמר ענק. הקול שלו במשך שנים חורך את הרחבות עם להיטי ענק. בשיר הזה הוא מביא מעצמו משהו אחר ומגיש אותו בעוצמה מדויקת. אני גאה מאוד בפרויקט הזה ומחכה שתשמעו את כל ההפתעות הגדולות שבדרך”

בפרויקט “השיר של אופיר” לוקחים חלק אמנים רבים, ביניהם: ישי לוי, אייל גולן, חיים משה, ניב דמירל ועוד שמות מפתיעים שייחשפו במהלך הקמפיין

האזנה מהנה