מאי ויצמן – הקעקוע עם השם

הזמרת הפורצת והמבטיחה, מאי ויצמן, יוצאת בשיר חדש וסוחף: “הקעקוע עם השם”.

מדובר ביצירה מקורית, בסגנון פופ ערבי עכשווי, אליו מתחברת ויצמן מאז החלה ליצור ולהופיע בפני הקהל. מילות השיר נכתבו במיוחד עבורה, על ידי מנהלה האישי ועתיר הניסיון, חגי אוזן ובשיתוף פעולה פורה עם שני מאסטרים נוספים, עדי כבירי ואלירן אביטל, שגם הפיק את השיר מוזיקלית.

“לי באופן אישי אין קעקוע של ממש, אבל בלב תמיד יש מישהו או משהו שנחרט כמו קעקוע וזאת בעצם הכוונה והמהות של השיר”, מספרת ויצמן בהתרגשות. “לכן גם בחרתי בשם הזה ליצירה החדשה, כי הוא הכי מאפיין בעיני את השיר. מי שכבר שמע את השיר וקרא את מילותיו, שואל אותי למי הוא מכוון ותוהה מה הסיפור שעומד מאחוריו. אני רק יכולה לספר, מבלי לחשוף אחרים, שלכל אחד משלושת יוצריו של השיר יש מישהי שאליה הוא כיוון את ‘הקעקוע עם השם’ ומבחינתי, זה אחד מנדבכי היופי והקסם שביצירה, שכל אחד יכול להתחבר אליה בפרשנות האישית שלו”.

מאי ויצמן (19) היא חיילת בשירות סדיר בצה”ל, ששרה בעברית ובערבית. כשהייתה ויצמן בת 14, החלה להופיע במועדוני לילה, בחתונות ובכל מיני אירועים פרטיים משמחים, אפילו הוזמנה לשיר בפני קהל מהמגזר הערבי. כיום, במקביל לשירותה בבסיס אספקה בטירת הכרמל, מוסיפה להופיע וממשיכה לנסוק מעלה. וכך לדוגמא, הסרטונים שלה, כשהיא מופיעה, שרה באולפן או אפילו רק הקלטה ביתית ספונטנית – כבר זכו למיליוני צפיות ברשת.