מורן כרמל -עכשיו בהיי

מילים ולחן: שלומי חן | עיבוד והפקה מוסיקלית: שי אלחדד
מורן כרמל, יוצרת, כותבת ומלחינה בסינגל נוסף “עכשיו בהיי”, לקראת אלבום רביעי.
“עכשיו ב…היי ,”שיר ים תיכוני קצבי ,מקפיץ ומדביק שמציג מורן קלילה, זורמת וכיפית . הלחן המיוחד גונב את האוזן כבר בשמיעה הראשונה וחושף סגנון חדשני ואחר.
לאחרונה שמה של מורן עלה לכותרות במרוקו בכל מדיה אפשרית ,כאשר ,מלחין מרוקאי מוערך טען שמורן גנבה לחן שלו לשיר שלה, “עולה עולה” .זה איים לתבוע אותה וטען שהיא סוכנת של המוסד.
בימים אלו מורן עסוקה מתמיד, היא מסיימת את העבודה על אלבומה הרביעי שהתעכב מעט בגלל לו”ז עמוס, מופיעה בארץ ובחו”ל (רומניה, טורקיה, איטליה, כריתים, רודוס, תאילנד ועוד )לקחה חלק בפרויקט של חי תורן ועובד אפרת שנקרא, “מה שיש לעץ” שם ביצעה את השיר “שלומי קשור” השיר רצועות של אמנים שונים, במקביל יוצרת מורן עבור אמנים אחרים. 10 נבחר ע”י עורכי גלגל”צ מתוך
את מורן כרמל ניתן לזהות כזמרת שבאה וצומחת מהשטח!!! מורן חמושה ברפרטואר שירים מכובד, שולטת במגוון שפות ועם המון נוכחות ,כריזמה וניסיון בימתי עשיר .מורן ממשיכה להופיע בקביעות ,חורשת את הארץ תוך כדי שהיא זוכה לחיבוק חם מהקהל אותו היא מרימה על הרגליים בכל פעם מחדש כבר למעלה מעשור . בשנה האחרונה פנו למורן, ממספר תוכניות ראליטי, מורן סירבה היות והיא אמא לרומי בת השנה, כעת שרומי גדלה מעט, מורן מוכנה לככב בתוכניות ראליטי, יש לכם הצעה לתוכנית ראליטי? מורן תשמח לשמוע אותה.
מי מכם שחשב ששמע הכול כדאי שיאזין ל- “עכשיו בהיי” שיר מיוחד באופיו.
אז… הגיע הזמן להרים את הקצב ולתת עוד נגיעה למעלה בווליום, מורן כרמל משחררת להיט אנרגטי חדש וקליט .