מיקי אוזן- שתדעי

סינגל נוסף מתוך אלבום בכורה

כשמאחוריו מספר סינגלים, ביניהם השיר “מכושף” (שיתוף פעולה עם הראפר ביג דדי קיין) שזכה לתגובות חמות ברשתות החברתיות, מהקהל לו מופיע מדיי ערב וכמו כן לפרגון ברדיו האזורי ובתקשורת הכתובה…

“דודי פטימר” על הסינגל “מכושף”:  “פרי עבודה קשה, הפורץ עבורו את הגבולות ומדרג אותו כאחד המועמדים ל”תגלית השנה” בז’אנר הים תיכוני וכאחת ההבטחות ”

עכשיו מיקי אוזןחוזרעם שיר חדש, “שתדעי”, בלדה חזקה ועוצמתית, השיר נתפר במיוחד למידותיו של מיקי וכבר משמיעה ראשונה חושף יכולת ווקאלית מרשימה!!!

מי שמכיר את מיקי משיריו הקודמים, יכול לשים לב שמשהו טוב קורה לו ושבסינגל החדש “שתדעי”, הוא מציג בגרות מוזיקלית שהופכת את הקול והכל לשלם אחד.

בשנת 2016 השתתף בתוכנית “אייל גולן קורא לך” והיה לאודישן שעורר עניין רב בקרב השופטים, מה שהפך אותו לאודישן הכי זכור ומדובר בעונה זו ובעקבות האודישן ולחץ הקהל הרחב, שחרר את השיר “חיילים במלחמה”.

מיקי, תושב העיר באר שבע ,את ניסיונו הבימתי החל לצבור עוד לפני הגיוס כשהצטרף לאחד מצוותי הבידור במלון באילת. בכל תקופת שירותו הצבאי הופיע על עשרות במות לצד אלון דה לוקו. מאז שהשתחרר מצה”ל ועד רגע זה – חייו מנוהלים סביב יצירה ועשייה מוזיקלית.

בימים אלה עובד מיקי במרץ על סיום הקלטת אלבום בכורה ובמקביל ממשיך להופיע.

“כשדניאל חן, יוצר ומעבד השיר שמע את הסיפור האישי שלי, הוא השמיע לי “את שתדעי”, זה היה בתקופה מבולבלת ורגישה מאוד בחיי, השיר כל כך דיבר אליי ונגע בי.

השיר הוא שיר אהבה בינו לבינה,רק שאני פירשתי אותו ולקחתי אותו לרומן שלי עם המוזיקה.

המשפט:”אם הזדמנות אחת תתני לי, אני מבטיח לא לחדול, אם אין אותך מה יישאר לי, חוץ מלצעוק בקול”, תפס אותי והיכה בי חזק והיה ברור לי שאני חייב להקליט אותו.

גם עכשיו שאני כותב על זה, ברור לי שאני כאן כדיי להגשים את החלום, ממוקד מטרה וחדור מוטיבציה יותר מאי פעם”.