מירי מסיקה-אלוהי הדברים הקטנים אלבום חדש

מירי מסיקה מוציאה את “אלוהי הדברים הקטנים” אלבומה השישי במספר שאת יציאתו תחגוג ב- 24.6 בהופעת השקה חגיגית בקיסריה עם אורח מיוחד- יהודה פוליקר.
האלבום ייצא לחנויות ב 22.6, בסופ”ש של חגיגה כפולה!
ב 14.6 ייצא האלבום לתקשורת בלבד ויום למחרת תיפתח הזמנה מוקדמת של האלבום במחיר מיוחד לחברי הפייסבוק של מירי מסיקה.

באלבום החדש 10 שירים ביניהם הסינגלים “תשים תשים”, “חייאתי” ו”אלוהי הדברים הקטנים”, שיר הנושא של האלבום, שזכו לביקורות משבחות מהתקשורת ומהקהל כאחד והשמעות רבות בכל תחנות הרדיו.
באלבום כולו יצרה מירי שיתופי פעולה שונים עם יוצרים מגוונים ולראשונה לקחה חלק פעיל ביצירה ובכתיבת השירים.
העיבודים וההפקה המוסיקלית הופקדו בידיהם המוכשרות של רוני בראון, שגם ניהל אמנותית, ניר מימון ואיתי צוק אשר יחד עם מירי לקחו את השירים החדשים ויצרו אלבום עם אמירה מוסיקלית שונה והפקה חדשנית, חמה ונוגעת.

מופע ההשקה בקיסריה הוא יריית פתיחה לסיבוב הופעות ארצי, אתו תגיע לאולמות הגדולים עם שירים מאלבומה החדש ולהיטים מכל האלבומים-  “מלך”, “באה אליכם”, “לשם”, “אף אחת”,”עכשיו אתה חוזר בחזרה”, “ממי,” “תשים תשים”,”חייאתי”, “אלוהי הדברים הקטנים “ועוד, בעיבודים חדשים, בסאונד ותאורה ייחודים ובהופעה עוצמתית ומרגשת.

כיום, עשור מאז פרצה לתודעת הקהל וזכתה בכל תואר אפשרי, הפכה מירי מסיקה לחלק בלתי נפרד מהפסקול הישראלי, עם רפרטואר עשיר ומגוון ואינספור הופעות מצליחות על הבמות הגדולות ביותר בכל רחבי הארץ.