עדן חסון – כפיות

מילים: עדן חסון

לחן והפקה מוזיקלית: יעקב למאי

ההצלחה הפנומנלית של עדן חסון הגיעה מהשיר הראשון שחסון בן ה-24 שחרר לרדיו. “שמישהו יעצור אותי”, שחצה את רף 30 מיליון הצפיות ביוטיוב, זכה במקום הרביעי במצעד השנתי של גלגל”צ. “ילדים כאלה”, הסינגל השני מתוך אלבום הבכורה שייצא בקרוב, צבר יותר מ-23 מיליון צפיות וזינק למקומות הראשונים במצעדים השבועיים (בהמשך השיר ייצג את ישראל בתחרות “אירוויזיון לילדים” בביצוע של נועם דדון בן ה-14). אם כל זה לא מספיק, חסון כתב שירים לעדן בן זקן, איתי לוי, פאר טסי ואחרים. השילוב הנדיר של שירים אהובים, קול מדהים וכריזמה שממגנטת אליה את כל הקהל, הופכים את חסון לאחת ההצלחות הגדולות של הזמר הישראלי בשנים האחרונות. עם יותר מ-70 מיליון צפיות ביוטיוב, הצלחה במצעדים השבועיים והשנתיים, חסון ממצב את עצמו כזמר ויוצר מהמובילים בארץ.

כל שיר שחסון הוציא נכנס לרשימת השירים המושמעים ביותר ב”ספוטיפיי” וב”אפל מיוזיק”, ועכשיו משחרר חסון את השיר השביעי מתוך אלבום הבכורה שעתיד לצאת בתקופה הקרובה – “כפיות”.

השיר נכתב על אותם מצבים שקורים בין בני זוג שנמצאים ביחד תקופה. הריבים הקטנים והשקט כשלא מדברים שמונעים מהזוג לישון כפיות בלילה, התנוחה שמסמלת זוגיות טובה. עדן חסון מצליח להיכנס לראש של המאזינים עם סיטואציה שכל אחד כבר חווה בחייו.

ההצלחה של עדן חסון מתרגמת לעשרות הופעות סולד אאוט בכל רחבי הארץ, ובימים אלה עומל חסון על מופע השקה לאלבום הבכורה שייערך באמפי שוני, מול קהל של אלפי אנשים. המופע יכלול עשרה נגנים על הבמה ועל ההפקה יהיה אחראי יעקב למאי האגדי.