רגב הוד- אחרי כל הסופות

רגב הוד ממשיך לחדש ולהפתיע את קהל המאזינים והפעם עם בלדה חורפית.

“אחרי כל הסופות”!!!

 “אחרי כל הסופות”, מגלה צד נוסף ביכולת הפנומנלית של רגב, ללהק את ה”קול”  והצבע הנכון והמדויק ולהתאים עצמו לכל סגנון וקו מוזיקלי.

קולו החם והנוגע של רגב, לצד הקו המוסיקלי, הנקי והעיבוד המיוחד של ערן קאשי, מוביל את רגב למחוזות חדשים וחושף סגנון שעדיין לא שמענו ממנו.

 “אחרי כל הסופות”,  בלדת  מלאת רגש, המלווה בקליפ בכיכובה של הלן הוד, קליפ שעורר עניין רב ביום הצילומים וזכה לסיקור תקשורתי רב. שיתוף פעולה זה, בין בני הזוג הינו שני במספר. הקודם היה לפני עשר שנים, כשרגב והלן עוד היו רווקים.

השנה החולפת הייתה ללא ספק שנה מאוד משובחת ומהפעילות של רגב, הוא הוביל 2 קמפיינים יחד עם זוגתו ואם ילדיו הלן בסדרת הסרטונים החדשה של מותג הבישום היוקרתי, ג’יוואגו (JIVAGO), לנשים ולגברים וכמו כן בקמפיין נוסף דיוטי פרי גיימס ריצרדסון, לקח חלק בפסטיבל “יותר“- מסיבת הגיוס הגדולה בישראל, של האגודה למען החייל וקרן לב”י, אליה מוזמנים עשרות אלפי מתגייסים מכל רחבי הארץ, עובר בבמות הגדולות במופעי הקיץ, בערים השונות, טס ומופיע בעולם הגדול סין, מיאמי, איטליה, ניו יורק ועוד…. סיים סיבוב הופעות מוצלח במועדון “זאפה” והופיע לראשונה במנורה מבטחים,

מי שעוקב באדיקות אחרי הקריירה שלו יכול לראות שרגב מהאמנים הבודדים שמשאיר חותם ובאמת מכסה את כל הפרמטרים שנדרשים כדיי להיות ברשימת האמנים המובילים, שטח, במות, אלבומים, קמפיינים, קליפים, הופעות בפני חיילים, ויחסי ציבור במדיות השונות.

 בסוף חודש דצמבר, רגב יופיע בחגיגות happy new year בניו יורק ומשם וימשיך לסיבוב הופעות בארצות הברית.

“אחרי כל הסופות”, חושף רגב חדש, עכשווי וקליל מתמיד.

מילים: צליל קליפי | לחן: צליל קליפי וערן קאשי | עיבוד והפקה מוסיקלית: ערן קאשי