שימי רון – מחרוזת שירים לזכרו של הקלידן האגדי יוסי יוסף ז”ל

מחרוזת שירים למזכרת בביצוע של הקלידן האגדי יוסי יוסף ז”ל שהלך לעולמו לפני כיותר משנה עם הזמר שימי רון שיזכה לחיים ארוכים.

מחרוזת זו היא מחרוזת ראשונה לזכרו של יוסי מתוך אלבום שיוסי התחיל להקליט לפני כיותר מ20 שנה כשעוד היה שר וממלא מועדונים ואולמות ברחבי הארץ. יוסי לצערנו עצר את ההקלטות עוד בהתחלה בעקבות זה שהפסיק לשיר ונשאר מאחורי הקלעים מנגן על הקלידים ומלווה זמרים מהשורה הראשונה של הזמר הים תיכוני (מבינהם אייל גולן, ציון גולן, שימי רון, ניגן ללהקת אתניקס בכל האלבומים ולעוד רבים וטובים). יוסי נחשב בארץ לדעת רבים כמספר 1 על הקלידים אך לא כולם יודעים שגם היה זמר מעולה. באלבום 3 חידושים ו 6 שירים מקוריים מבינהם שיר שכתב עם הזמר אייל גולן.

לאחר שיוסי נפטר במפתיע בסוף שנת 2019 נגרם הלם וכאב גדול בתעשיית המוזיקה ואצל הקהל בארץ ואף בעולם ותקופה אחרי שהתאושש וקם מהאבל החליט אחיו הקטן הקלידן והמוזיקאי יניב יוסף לא להישבר ולהמשיך את דרכו להנציח את יוסי ולקח את כל הקלטות שהוקלטו באולפני דוד רצון בגדרה (עוד במכשיר adat  למי שזוכר) והתחיל לעבוד ולערוך אותם . הקלטות חלקן נפגמו עם השנים אך יניב הצליח להציל ולערוך את רוב החומר אומנם לא בסאונד של היום אבל בהחלט משהו שינציח את אהובנו יוסי יוסף ז”ל. מכיוון שלא היו שירות מלאות של יוסי ובגלל שחלק מהקלטות נפגמו החליט יניב שהוא מסיים את העיבודים והחסר ומקליט זמרים לצידו, זמרים שיוסי היה מלווה במהלך השנים ומוציא את האלבום לזכרו כאלבום דואטים  “יוסי וחברים”.

מחרוזת שירים למזכרת עם הזמר שימי רון ( חברו הטוב של יוסי לאורך השנים ) היא מחרוזת ראשונה שיוצאת מתוך אלבום זה המלווה בקליפ וידאו מרגש שצילם וערך אורן והכובע.

יוסי יוסף זל נזכור אותך תמיד!