שי גבסו – להיות

מילים : נועם עקרבי ושי גבסו

לחן: נועם עקרבי

עיבוד והפקה מוזיקלית: נועם עקרבי.

הזמר והיוצר המוערך שי גבסו חוזר עם סינגל שני מתוך אלבום אולפן חדש: להיות“.

“להיות”, שיר עם סאונד מנצח, חדשני, עכשווי ומדביק.

“להיות” הוקלט בתוך הימים העמוסים והאינטנסיביים שאני חווה בהם סיפוק גדול והמון נחת, לפעמים קיים רצון לעצור הכול, לעשות ריסטרט ולהתחיל הכול מהתחלה. דווקא מתוך הטוב והעשייה מגיע הרצון לבדוק את הדרך, לחדש את המצברים האישיים והאמנותיים ולהמשיך הלאה “.

העבודה על “להיות” החזירה את שי לגיל 17, בו שיתף פעולה לראשונה עם היוצר והמעבד המוזיקלי נועם עקרבי  שעבדו על השיר, “יום ועוד יומיים” שלימים הופק ע”י משה דעבול  והיה למגה להיט.

“חזרנו לעבוד יחד והתחושה הייתה כמו לחזור הביתה אחרי כמה שנים של טיול ” מספר גבסו, “אנחנו נהנים לעבוד יחד, לחפש ולחקור סאונדים וכיוונים מוסיקליים, בעבר הובלתי הכול לבד והפעם הרגשתי שאני רוצה אחרת, ונחשפתי לתהליך יצירתי וחוויה מעצימה, שהפכה את תהליך היצירה ליותר מפרה עבורי.

מעבר לחברות העמוקה והחיבור המוזיקלי לי ולנועם יש קשר דם, אנחנו משפחה ומשפחה לא בוחרים”.

השנים האחרונות של גבסו היו מאד פעילות ומגוונות מבחינה אומנותית.

אלבומו הבינלאומי “made me wanna change my name” – אלבום אלקטרוני שהביא את גבסו לגבולות תעוזה ולגבהים חדשים של יצירה וקיבל ביקורות מצוינות. הוא יצא במקביל בארץ ובעולם.

“להיות” מגלה צד נוסף ביכולת של שי ללהק את צבע הקול הנכון והמדויק ולהתאים עצמו לכל סגנון וקו מוזיקלי.  קולו החם והנוגע לצד העיבוד המוסיקלי הנקי, חושף זמר סופר אינטליגנט ומזכיר לכולם שגבסו הוא פשוט ווקליסט ייחודי שמצליח לגעת בקהל המאזינים שלו דרך המילים, דרך ההגשה ודרך קולו.