שנות השמונים: הפרוייקט המוזיקלי של אריק משעלי שירים בניחוח רומנטי

הזמר והיוצר אריק משעלי ממשיך להפתיע את לב הקונצנזוס התרבותי של ישראל, עם עשרות תפקידי במה בסדרות – סרטים ותיאטרון, תזמורת מרוקאית מצליחה ושירים שנוגעים בכולם. כעת מגיע הפרוייקט שאיתו כך הוא מתכנן “להגיע גם מעבר לים”

הכוכב הלאומי של ישראל אריק משעלי מצליח להפתיע בכל יום מחדש את הקהל שלו, במשך שנים הוא מופיע על מסכי הטלוויזיה בסדרות ובסרטים השווים, הוא כיכב בהצגות השוות של התיאטרונים הנחשבים בארץ והופיע מידי ערב עם הלהקה המרוקאית שלו בבמות האירועים.

בכל פעם מחדש כששיר חדש בביצועו של אריק משעלי עולה לרשת היוטיוב, מגיע מבול תגובות הפתעה של מעריצי מרסל אוחנה, הדמות המצחיקה עד דמעות מהסדרה ‘שנות השמונים’ ששמחים לגלות את הזמר הכישרוני שיש בו.

אריק משעלי כתב וגם תרגם לא מעט שירים, בשיר החדש שכתב ג’ורג’יה ספניה הוא מרגיש כמו שיר ראשון, זהו הביצוע שפותח את הפרוייקט המוזיקלי שבו הוא יכתוב וישיר שירים בניחוח רומנטי בסגנון שנות השמונים, השנסונים שאותו דור איכותי גדל עליהם. לכן גם הקליפ שצולם במרינה אשקלון, מזכיר מאוד את הקליפים של הלהיטים הגדולים מאז.

“אני מתחיל היום את הצעד הראשון והמרגש ביותר עם שיר חדש בסגנון שעליו גדלתי…” מספר אריק משעלי “אין לי ספק שהוא ירגש את הדור שגדל על מוזיקת שנסונים איכותית. המוזיקה הזו כבר לא קיימת כאן בישראל והרצון לשמוע אותה הוא גדול. ברגע שיפתחו השמיים – נכבוש את שאר העולם עם היצירות האלו…”