שרית אביטן- לילה בחדרי

מילים: צ’ולי זכאי | לחן,עיבוד והפקה מוזיקלית: שי ראובני

לילה בחדרי בלדהמרגשת ומנצחת, שמסכמת את תקופת היעדרותה של שרית ומחזירה אותהחזקה יותר,בוגרת ובשלה מתמיד, חדת מטרהועם אמירה ברורההיא כאן כדי להישאר!!!

שרית אביטן25, נולדה וגדלה באשדוד. את צעדיה הראשונים במוסיקה החלה כבר בגיל 16 וזכתה להכרה ואהדה רבה בשטח ובתקשורת, אחרי הפסקה בתשלוש שנים חוזרת שרית אביטן עם ניהול חדשויוצאת למסע אל אלבומה השני.

לא מעט עבר על שרית בשנתיים האלה: “אני יכולה להגיד שהייתי ברכבת הרים מטורפת, אלו 3 שנים מאוד משמעותיות עבורי. עברתי שינויים ברמה האישית והמקצועית, רק שאצלי זה תמיד באקסטרים וזה הכל בגדול. חזרתי מצילומי לה לה לנדבאמצע תהליך התבגרות. הדרך לא הייתה קלה. הבנתי המון דברים. רציתי שדברים ייראו אחרת והלחץ מהצפייה שעמדה מולי רק הפכה את זה לקשה ומתסכל יותר. הבנתי שאני חייבת לעצור ולעבור שינוי עם עצמי. בחרתי להוריד פרופיל, אבל במהלך הזמן הזה יצרתי והקלטתי המון”.

שרית עברה דרך ארוכה מנערה בת 17 שהתפרסמה אז ועד היום – בחורה בת 25שיודעת בדיוק מה היא רוצה בחייה . במהלך הזמן הזה היא ביססה את אמירתה המוזיקלית.

עכשיו היא לוקחת צעד קדימה והופכת לזמרת יוצרת, אשר רבים משירים שכתבה יכללו באלבום החדשמתוכו שוחרר השיר “צוללת איתך”.האלבום החדש בהפקה מוזיקלית ססגונית, עדכנית, עם שירים שלקחו בהם חלק ממיטב הכותבים והמפיקים בארץ .

בשבוע שעבר שוחרר לרשתות החברתיות, קליפ רשמי, מיוחד ומושקע מאוד וכמות מספר הצפיות בו מוכיחות שהבחירה הייתה מדויקת ונכונה.